Dodatkowe aplikacje

Visual Workflow for M-Files

Aplikacja graficznej reprezentacji obiegów w M-Files daje użytkownikom wgląd do przebiegu procesu. Rozbudowane obiegi stają się bardziej czytelne dla użytkowników systemu, graficzny Workflow wpływa na zwiększenie świadomości użytkowników w jaki sposób ich aktywności mają wpływ na funkcjonowanie własnej organizacji.

Drukowanie dokumentacji z M-FILES

Program umożliwia tworzenie wydruków dokumentacji z repozytorium programu M-Files. Istnieje możliwość ustawienia dowolnych formatek wydruków. Głęboka integracja z systemem M-Files pozwala również na automatyczne znakowanie dokumentów wydrukowanych z systemu M-Files jak również na automatyczne wprowadzanie danych do treści drukowanego dokumentu. Aplikacja znajduje szerokie zastosowanie w zarządzaniu dokumentacją techniczną tworzoną w firmie, dokumentacją projektu czy Dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością.

Datareports

DataReports umożliwia tworzenie dowolnych raportów z systemu M-Files: Faktury, Zamówienia czy Prognozy Sprzedaży. Program wykorzystywany jest również jako connector pośredniczący w wymianie danych pomiędzy M-Files a systemami księgowymi, ERP i na odwrót. Aplikacja umożliwia tworzenie raportów z dowolnej bazy danych SQL: pliki tekstowe, word czy xml.