M-Files Ment – Automatyzacja dokumentów bez programowania

Automatyzuj dokumenty szybko, precyzyjnie i obserwuj zmiany w czasie rzeczywistym

Podnieś automatyzację dokumentów na wyższy poziom

Dowiedz się więcej o M-Files Ment i jak możemy przekształcić twoje doświadczenie z automatyzacją dokumentów, oferując większą elastyczność, większą precyzję i dynamiczne zmiany w czasie rzeczywistym… wszystko to dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi 100% bez konieczności programowania.

Wykorzystaj w pełni wizualne doświadczenie automatyzacji dokumentów.

M-Files Ment to narzędzie do automatyzacji dokumentów nowej generacji, które pomaga bezproblemowo generować złożone dokumenty oparte na danych szybko i konsekwentnie. M-Files Ment to pierwsze narzędzie 100% wizualne, bez konieczności programowania, które eliminuje bariery złożonych procesów automatyzacji dokumentów.

M-Files Ment umożliwia organizacjom korzystanie z unikalnych narzędzi samoobsługowych, które umożliwiają pracownikom wiedzy udostępnianie zautomatyzowanych treści w dowolnym miejscu i generowanie dokumentów bezpośrednio z zewnętrznych źródeł w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami.

Zoptymalizuj ROI na wyższym poziomie
Automatyzacja dokumentów to potężny sposób na skalowanie twojej pracy i poprawę wyników finansowych poprzez minimalizację procesów manualnych. Generuj nowe źródła przychodów i oszczędności kosztów.
Zwiększ efektywność i rentowność
Zrób więcej przy użyciu tych samych zasobów, minimalizując powtarzalne zadania i optymalizując procesy zadaniowe. Wykorzystaj zaoszczędzony czas i pieniądze do bardziej skomplikowanych zadań.
Dostarczaj doskonałe usługi cyfrowe
Dzięki unikalnym narzędziom samoobsługowym, Twoja organizacja może udostępniać zautomatyzowane treści w dowolnym miejscu i generować dokumenty bezpośrednio z danych zewnętrznych źródeł.
Zabezpieczona, zgodność z przepisami
Dokumenty generowane za pomocą M-Files Ment pozostają zgodne z najlepszymi praktykami firmy oraz oparte na poprawnych wersjach.
Biblioteka klauzul
M-Files Ment posiada bibliotekę klauzul, która umożliwia przechowywanie powszechnie używanego tekstu, który łatwo można wstawiać do generowanych dokumentów, co sprawia, że ​​ich redagowanie jest szybsze i łatwiejsze.
Szybkie wdrożenie
Twórcy szablonów mogą nauczyć się, jak automatyzować w zaledwie 15 minut, co pozwala organizacjom szybko automatyzować swoje dokumenty bez konieczności korzystania z kosztownych zasobów technicznych.

Zmodernizuj zarządzanie wiedzą

M-Files Ment dostarcza szeroki zakres narzędzi, które ułatwiają automatyzację dokumentów i zarządzanie wiedzą — intuicyjne biblioteki klauzul, automatyzację w 100% wizualną, białe etykiety, interfejsy API i wiele innych.
 
Jako platforma automatyzacji dokumentów nowej generacji, M-Files Ment umożliwia użytkownikom usprawnienie swojej wiedzy poprzez szablony i wykorzystanie potęgi automatyzacji bez konieczności programowania do generowania spójnych i zgodnych dokumentów.

Ment został założony w 2016 roku przez Kaisę Kromhof

Kaisa przeszła z funkcji radcy generalnego w korporacji na przedsiębiorcę zajmującego się automatyzacją dokumentów bez konieczności programowania. Ment został zaprojektowany z myślą o dokumentach prawnych, ponieważ tworzenie tych dokumentów wymaga wstawiania i utrzymania najlepszych praktyk oraz alternatywnych sformułowań w dokumencie programu Word przy użyciu nawiasów kwadratowych, przypisów dolnych, oddzielnych „instrukcji obsługi” itp. Tutaj siła automatyzacji i inteligentnych narzędzi może zrobić różnicę.

Automatyzacja dokumentów była już wcześniej praktykowana, ale większość produktów jest trudna w użyciu, a ich opanowanie wymaga stromej krzywej nauki i czasami wiedzy programistycznej. Filozofia projektowania Ment opiera się na zrozumieniu podstawowych potrzeb użytkownika – ułatwianie tworzenia tego rodzaju dokumentów za pomocą zaawansowanego projektowania prawnego i wykorzystywanie treści wielokrotnego użytku.

Chcesz poznać więcej szczegółów lub sprawdzić funkcjonalności w wersji testowej? Zapraszamy do kontaktu!