Wybrane referencje naszych klientów:

 

Mostostal Siedlce Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. k. 

Zakład Krat Pomostowych wchodzi w skład grupy kapitałowej Polimex-Mostostal S.A i jest największym w Polsce producentem krat pomostowych. Firma zajmuje się również produkcją innych konstrukcji stalowych takich jak: schody, ogrodzenia, ławki oraz uchwyty.

Zakład Elektroniki Przemysłowej ENIKA Sp. z o.o.

Przedmiotem działania firmy jest projektowanie, produkcja oraz serwis urządzeń elektronicznych i energoelektronicznych dla taboru kolejowego, tramwajowego, trolejbusowego, a także dla przemysłu.

voestalpine SIGNALING Sopot Sp. z o.o.

voestalpine TENS Sp. z o. o. zajmuje się produkcją, integracją, instalacją i serwisem urządzeń i systemów służących poprawie efektywności oraz bezpieczeństwa transportu kolejowego oraz drogowego.

Masterpress S.A. 

Masterpress S.A. to firma działająca w branży poligraficznej. Oferta produktowa Masterpress S.A. obejmuje etykiety papierowe i foliowe, zawieszki, banderole, saszetki oraz etykiety termokurczliwe (shrink sleeve). Ponadto Masterpress oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo w zakresie gotowych projektów graficznych, jak również ich przygotowanie do druku w oparciu o najnowsze oprogramowanie do konwersji projektów oraz znakomitej klasy sprzęt poligraficzny. Wszystko to pozwala na realizację śmiałych pomysłów marketingowych zgłaszanych przez klientów firmy.

„Wdrożenie systemu M-Files umożliwiło przede wszystkim wyeliminowanie papierowego obiegu dokumentów w spółce i zastąpienie go elektronicznym. Przełożyło się to w krótkim czasie na wzrost efektywności przepływu informacji oraz usprawnienie pracy z dokumentami. Wdrożeniem  został objęty obieg kancelaryjny, w tym elektroniczny obieg faktur oraz zarządzanie jakością.

Elastyczność platformy oraz dobra współpraca z firmą Datacomp pozwalają na ciągłe rozwijanie zaimplementowanego systemu wraz ze zmieniającymi się potrzebami naszej organizacji. Z całą pewnością możemy zarekomendować Datacomp jako rzetelnego dostawcę systemów elektronicznego obiegu informacji i zarządzania dokumentacją w firmie”.

Magdalena Walczuk
Kierownik Biura Zarządu