M-Files wzmacnia integrację z Adobe

Natychmiastowe podpisy elektroniczne pozwalają klientom na usprawnienie obiegu umów, zapewniają zgodność i obniżają koszty transakcji.

M-Files, światowy lider w dziedzinie zarządzania informacją, ogłosił dziś wzmocnienie integracji z Adobe dzięki czemu Adobe Acrobat Sign, wiodące rozwiązanie na rynku, będzie teraz dostępne bezpośrednio w ramach M-Files, platformy zarządzania dokumentami opartej na metadanych.

Ulepszona integracja oferuje klientom bezproblemowy dostęp do Adobe Acrobat Sign, umożliwiając automatyczne, natychmiastowe podpisywanie bez konieczności zawierania oddzielnej umowy o świadczenie usług podpisu elektronicznego i wdrażania przez firmę Adobe. Nowy pakiet M-Files dla Adobe Acrobat Sign E-Signature wykorzystuje technologię webhook do aktualizacji procesu podpisu w czasie rzeczywistym między M-Files i Adobe, dodatkowo wspierając misję M-Files polegającą na zapewnianiu lepszego wrażenia klienta i wyższej jakości pracy przy niższym ryzyku.

“Prawnie wiążące podpisy elektroniczne nie są już luksusem, ale wymogiem w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym,” – powiedział Mika Turunen, starszy wiceprezes ds. produktów i inżynierii w firmie M-Files. „Firmy muszą zachować wydajność niezależnie od tego, gdzie znajdują się ich pracownicy lub gdzie znajdują się ich informacje – a możliwość zdalnego realizowania transakcji w czasie rzeczywistym jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Nasza ulepszona integracja z Adobe, liderem w branży rozwiązań do podpisu elektronicznego, zapewnia klientom kompleksową automatyzację zarządzania dokumentami i zintegrowane funkcje podpisu elektronicznego, których potrzebują, aby podnieść satysfakcję, zwiększyć produktywność i zapewnić zgodność”.

Branże obciążone dokumentami, takie jak usługi profesjonalne, wymagają szybszych i wydajniejszych procesów, bez poświęcania zgodności. Udoskonalona integracja M-Files z Adobe Acrobat Sign umożliwia klientom M-Files na przyspieszenie procesów podpisywania umów i wprowadzenie skutecznego, zgodnego z prawem sposobu uzyskiwania zgody lub zatwierdzenia dokumentów elektronicznych i formularzy bezpośrednio na platformie M-Files.

„Możliwość szybkiego, łatwego i bezpiecznego podpisywania krytycznych dokumentów umożliwia organizacjom tworzenie w pełni cyfrowych, ekonomicznych przepływów pracy, które zwiększają produktywność i ograniczają czas wykonywania zadań administracyjnych” — powiedział Chris Whitcomb, dyrektor ds. współpracy rynkowej na całym świecie w firmie Adobe. „Z niecierpliwością czekamy na zapewnienie klientom M-Files szybszego dostępu do naszego rozwiązania podpisu elektronicznego opartego na chmurze, aby pomóc zwiększyć bezpieczeństwo dokumentów i przyspieszyć finalizowanie umów”.

Dzięki M-Files for Adobe Acrobat Sign E-Signature Package, użytkownicy mogą żądać podpisów elektronicznych z poziomu dowolnego procesu M-Files, w tym aplikacji mobilnej M-Files oraz integracji z popularnymi aplikacjami, takimi jak Microsoft Teams, Salesforce i Google Workspace.

Odwiedź M-Files.com, aby dowiedzieć się więcej o ulepszonej integracji M-Files for Adobe Acrobat Sign.

O firmie M-Files

M-Files to światowy lider w zarządzaniu informacją. Platforma zarządzania dokumentami oparta na metadanych M-Files umożliwia pracownikom umysłowym natychmiastowe znajdowanie właściwych informacji w dowolnym kontekście, automatyzację procesów biznesowych i egzekwowanie kontroli informacji. Zapewnia to firmom przewagę konkurencyjną i znaczny zwrot z inwestycji, ponieważ zapewniają lepszą obsługę klienta i wyższą jakość pracy przy niższym ryzyku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.m-files.com. © 2019 Adobe Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Adobe i logo Adobe są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Adobe w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.