Wersja testowa - sprawdź nas!

Wybór systemu do zarządzania dokumentacją elektroniczną i treścią jest również procesem realizowanym wewnętrznie po stronie Klienta. Jako dostawca systemów klasy ECM zapewniamy wszechstronną możliwość zapoznania się z istotnymi elementami systemu takimi jak: interfejs użytkownika czy poszczególne moduły programu.

Spełniając oczekiwania użytkowników umożliwiamy wykonanie testów pełnej wersji programu zarówno poprzez przeglądarkę internetową jaki i instalację systemu w architekturze serwerowej  klienta. Zapewniamy możliwość testów wybranych obiegów i rozwiązań. Dodatkowo udostępniamy możliwość przeprowadzenia testów modułów M-Files, a także programów OCR do rozpoznawania i odczytywania treści z dokumentów.

Udostępnione moduły do testów :

M-Files Reporting

M-Files OCR, M-Files Capture

Programy OCR producenta Abbyy

Aplikacje dodatkowe M-Files

Moduł elektronicznego podpisu

 

Formularz zgłoszenia do wersji testowej

 

Aby pobrać 30 dniową wersję testową, wypełnij formularz poniżej. Po kliknięciu „wyślij” na podany w formularzu adres e-mail zostaną wysłane linki do pobrania produktu.

 

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

* wyrażenie zgody dla tych pozycji jest obowiązkowo konieczne, bez tej możliwości nie jesteśmy w stanie zapewnić Ci usługi a Ty nie możesz niestety z niej korzystać…