Dziękujemy za udział w konferencji Digital Manufacturing

I edycja Digital Manufacturing Conference już za nami!

Każda firma na co dzień boryka się z wręcz masowym przetwarzaniem danych. W dobie XXI wieku nie jesteśmy w stanie od tego uciec. Żyjemy w świecie gdzie informacja i wiedza są na wagę złota. Każdy z nas, czy to zawodowo czy prywatnie, jest bez przerwy zalewany strumieniem danych, głównie przekazywanych za pomocą Internetu i mass mediów: e-mailami  hot newsami, fake newsami, , informacjami w telewizji, w radio, podawanymi przez różne komunikatory i portale. Otrzymujemy i magazynujemy coraz większe ilości informacji, dostrzegając coraz częściej problem z odnalezieniem się w ich gąszczu.

Takim wstępem zaczął swoją prezentację nasz dyrektor handlowy Marek Orłowski.

Prezentacja dotyczyła przepływu informacji napędzanego nowoczesnymi technologiami. Marek Orłowski zwrócił uwagę na znaczenie posiadania aktualnych informacji przy podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych, oraz opowiadał o zagrożeniach wynikających z posiadania nadmiernej ilości danych i chaosu, do którego może to prowadzić.

Jako rozwiązanie wskazał system M-Files, dzięki któremu użytkownik może:

  • Nadawać uprawnienia oparte o metadane.
  • Umożliwić dostęp do wszystkich danych przez jeden interfejs.
  • Identyfikować dane biznesowe za pomocą Sztucznej Inteligencji.
  • Pracować zgodnie z przepisami i zapewniać bezpieczeństwo danych.
  • Łączyć dane skategoryzowane oraz rozproszone.
  • Pozwalać pracować na dynamicznych szablonach.
  • Łączyć wszystkie repozytoria.

Wspomniał również, że firma Datacomp Sp. z o.o. opracowała jako jedyna na świecie połączenie systemu do zarządzania dokumentacją M-Files z technologią BIM, dzięki czemu świetnie się sprawdza w przypadkach klasycznej dokumentacji jak i dokumentacji BIM.

Poniżej prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia.