Elastyczny system M-Files funkcjonuje w firmach z różnych branż.
Poniżej przedstawiamy kilka przykładów ostatnich wdrożeń.

ENIKA Sp. z o. o.

Przedmiotem działania firmy jest projektowanie, produkcja oraz serwis urządzeń elektronicznych i energoelektronicznych dla taboru kolejowego, tramwajowego, trolejbusowego, a także dla przemysłu.

www.enika.pl

ASSEL Sp. z o. o.

Firma ASSEL zapewnia niezawodne i kompletne rozwiązania z zakresu produkcji kontraktowej w dziedzinie integracji elektromechanicznej i elektronicznej.

www.assel.pl

iNCO sp. z o.o.

Firma iNCO to kompetentny wykonawca usług w dziedzinie cyfrowej archiwizacji polegającej na przetwarzaniu dokumentów papierowych do postaci cyfrowej.

www.incoscan.com

"Polimex-Mostostal" S. A.

To największa firma inżynieryjno - budowlana z polskim kapitałem w kraju. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego.

www.polimex-mostostal.pl

voestalpine SIGNALING Sopot
Sp. z o. o.

Firma zajmuje się produkcją, integracją, instalacją i serwisem urządzeń i systemów służących poprawie efektywności oraz bezpieczeństwa transportu kolejowego oraz drogowego.

NavArt Sp. z o. o., sp. k.

NavArt jest biurem projektowym działającym w branży okrętowej oraz jachtowej i offshore. Firma istnieje od 2008 roku, siedziba firmy to Gdańsk, a zasięg jest globalny.

www.navart.com

LedaTel Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Ledatel jest polskim liderem w zakresie nowoczesnych systemów dla transportu szynowego. Firma specjalizuje się w tworzeniu oraz integracji systemów kolejowych i militarnych.

www.ledatel.pl