Analiza zawarta raporcie opracowanym we współpracy z M-Files na podstawie odpowiedzi na ankietę Accountancy Age dotyczącą księgowych w Wielkiej Brytanii, przeprowadzonego w okresie od czerwca do lipca 2021 r.

23 marca 2020 r. to data, która przejdzie do historii: z dnia na dzień każda branża, która była w stanie rozpocząć pracę z domu, zrobiła to. Było to widoczne tak samo w branży finansowej, jak w każdej innej, a przejście na pracę zdalną miało głęboki wpływ na wydajność i bezpieczeństwo firm księgowych.

Przeprowadzono wczesne badania nad wpływem pandemii na ogół pracowników, a Uniwersytet w Southampton opublikował niedawno badanie zatytułowane „Praca po zamknięciu”, obejmujące 1000 osób. Raport wykazał, że 54% z nich uważało, że wydajność poprawiła się podczas pracy zdalnej, a ponad 90 procent z nich stwierdziło, że są w stanie bardziej skoncentrować się na jednej czynności przez dłuższy czas w porównaniu z pracą w biurze.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób wpłynęło to na branżę księgowych, Accountancy Age, we współpracy z M-Files, dostawcą nowoczesnych inteligentnych rozwiązań do zarządzania informacją, zleciła raport oceniający wpływ pracy zdalnej na produktywność pracowników i bezpieczeństwo informacji. Odkryto, że oba te czynniki miały wpływ na zdolność firmy do wewnętrznej współpracy i zapewniania bezproblemowej obsługi klientów.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Ewolucja miejsc pracy po pandemii