Masterpress S.A.

Wdrożenie systemu M-Files objęło wspomaganie zarządzania procesami zakupu i dostaw.Implementacja M-Files zawiera elektroniczny obieg faktur zintegrowany z systemem księgowym Symfonia, obieg kancelaryjny oraz obiegi wspomagające Zarządzanie Jakością w firmie takie jak zarządzanie reklamacjami czy niezgodnościami wewnętrznymi. Rocznie w systemie procesowanych jest około 20 000 nowych dokumentów.

Rok założenia: 1996

Personel / Ilość pracowników: 500 osób

Profil działalności:

Masterpress S.A. to firma działająca w branży poligraficznej. Oferta produktowa przedsiębiorstwa obejmuje etykiety papierowe i foliowe, zawieszki, banderole, saszetki oraz etykiety termokurczliwe (shrink sleeve). Masterpress swoim klientom oferuje również profesjonalne doradztwo w zakresie gotowych projektów graficznych jak również ich przygotowanie do druku w oparciu o najnowsze oprogramowanie do konwersji projektów oraz znakomitej klasy sprzęt poligraficzny. Wszystko to pozwala na realizację śmiałych pomysłów marketingowych zgłaszanych przez klientów firmy.

Strona internetowa: https://www.masterpress.com/

Ogóle informacje o systemie M-Files:

System M-Files to wydajny, skuteczny i w pełni konfigurowalny system zarządzania dokumentacją oparty o metadane. Program może być dostosowany do potrzeb każdej organizacji, a jego obsługa jest i prosta i intuicyjna. System M-Files można również zintegrować z innym oprogramowaniem takim jak np. ERP czy CRM.

Wdrożenie: Wdrożenie systemu M-Files zostało zakończone w III kwartale 2014 roku

Integracje: System został zintegrowany z istniejącym oprogramowaniem ERP i systemem księgowym Symfonia

Ogólny opis wdrożonego systemu:

Wdrożenie systemu M-Files objęło wspomaganie zarządzania procesami zakupu i dostaw.

Implementacja M-Files zawiera elektroniczny obieg faktur zintegrowany z systemem księgowym Symfonia, obieg kancelaryjny oraz obiegi wspomagające Zarządzanie Jakością w firmie takie jak zarządzanie reklamacjami czy niezgodnościami wewnętrznymi. Rocznie w systemie procesowanych jest około 20 000 nowych dokumentów.