Dlaczego warto wybrać M-Files 2015?

Już w ponad 100 krajach tysiące firm używa systemu M-Files centralizując własne zasoby sieciowe, zasoby w chmurze oraz budując zaawansowane środowiska hybrydowe. Wzrasta wydajność i jakość pracy, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z obowiązującymi przepisami i standardami. M-Files to platforma wielojęzykowa, zapewnia pracę w 26 językach. M-files doceniony został min. przez firmy takie jak: AstraZeneca, SAS, Securitas, EADS, inne…

M-Files Enterprise Content Management (ECM) to zmiana sposobu zarządzania firmą, bezpieczeństwo i dostęp do informacji w oparciu o unikalne podejście bazujące na metadanych i treściach. To organizacja dokumentów, procesów i wszystkich danych w oparciu o zawartość bez znaczenia na miejsce przechowywania.jj

 

Najważniejsze funkcje i usprawniania w M-Files 2015

M-Files wprowadza liczne nowe funkcjonalności i usprawnienia, znacząco podnoszące wydajność, niezawodność oraz skalowalność rozwiązania. Wzrasta produktywność pracowników i efektywność wykonywanych zadań.

Graficzny Kreator Workflow – W nowym M-Files 2015 można tworzyć diagramy przepływu pracy (Workflow), używając graficznego interfejsu. Wygodny, wizualny podgląd wszystkich procesów biznesowych z szybkim dostępem do zawansowanych opcji.

M-Files Web – Dodano wiele udogodnień do M-Files Web, min. rozbudowane formularze metadanych oraz wprowadzanie plików za pomocą opcji przeciągnij i upuść (drag and drop).

Replikacja w chmurze – Replikacja danych w chmurze jest łatwiejsza i bezpieczniejsza, dzięki czemu zapewnia ciągłość pracy i utrzymanie ścisłej kontroli nad dostępem do informacji.

Jeszcze lepsza wydajność – cała struktura bazy danych została zoptymalizowana pod kątem najwyższej wydajności i skalowalności w M-Files 2015. Dzięki dodatkowym usprawnieniom znacząco wzrosła wydajność, prędkość zapisu i przeszukiwania.

Bezpieczniejsze Szyfrowanie – Bezpieczeństwo danych w M-Files jest dla nas najwyższym priorytetem. Teraz dane można zabezpieczać z użyciem szyfrowania AES-256. Szyfrowanie jest zgodne z FIPS (Federal Information Processing Standard) w standardzie 140-2.

Autentykacja Federacyjna – M-Files wspiera standard autentykację stowarzyszoną (federated authentication) i obsługę współdzielonych kluczy wstępnych (pre-shared keys), które umożliwiają dużo bezpieczniejsze, zdalne połączenia do systemu M-Files. Można również wykorzystać funkcjonalność wielopoziomowego uwierzytelniania MFA (multi-factor authentication) dla różnych modeli zabezpieczeń.

M-Files 2015 – nowe funkcje, nowe możliwości!