Wszystkim uczestnikom konferencji Workflow Trends, która odbyła się w Warszawie 27.02.2019 roku dziękujemy za udział oraz duże zainteresowanie proponowaną przez nas ofertą. Tych z Państwa, którzy spotkali się z nami na naszym stoisku zapraszamy do bliższego poznania systemu M-Files w zakresie zarządzania dokumentacją elektroniczną i umówienia się na bezpłatną prezentację systemu.

Jeżeli komuś z Państwa zabrakło czasu aby z nami porozmawiać zachęcamy do poznania firmy Datacomp oraz naszej oferty, a w szczególności systemu M-Files.

Krótko o M-Files:

M-Files jest oprogramowaniem, które dzięki swojej wszechstronności potrafi wesprzeć każdy proces w firmie, a dzięki otwartości pozwala na integrację praktycznie z każdym oprogramowaniem używanym w przedsiębiorstwie.

Z systemu M-Files można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej oraz  z aplikacji na urządzeniach mobilnych. System może działać lokalnie lub w chmurze zachowując swoją pełną funkcjonalność. Dzięki takim możliwościom mamy dostęp do swoich danych z każdego miejsca i każdego urządzenia. Państwa dane są bezpieczne zarówno dzięki szyfrowaniu przesyłanych treści, jak i dzięki szyfrowaniu bazy w której znajduje się dokumentacja.

Konferencja Workflow Trends w Warszawie – DZIĘKUJEMY!