Praca zdalna z M-Files

W obecnych czasach coraz częściej spotykamy się z koniecznością pracy zdalnej i korzystania ze spotkań online. Dzięki nowoczesnym narzędziom jesteśmy w stanie uzyskać szybki dostęp do informacji w podróży, w domu, a także w miejscu pracy.

Szybki obieg informacji i dokumentów, a także łatwy dostęp do różnych zasobów, to dzisiaj właściwie podstawa efektywnej pracy. Coraz częściej pracownicy wybierają pracę zdalną (home office), a projekty prowadzone są przez wieloosobowe zespoły – często z różnych zakątków świata.  Dynamicznie rozwijające się technologie informatyczne pozwalają na sprawną komunikację i szeroki dostęp do informacji.

W tym artykule przedstawimy Ci program, który sprawi, że obieg dokumentów i zasobów w Twojej firmie będzie jeszcze prostszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek, a praca zdalna bardziej efektywna, ponieważ pozwoli zapanować nad właściwym obiegiem informacji.

Praca zdalna z M-Files - urządzenia

 

Chcesz sprawdzić możliwości M-Files? Pobierz DEMO.

Praca zdalna z wykorzystaniem M-Files?

M-Files jest programem, który umożliwia gromadzenie, przechowywanie, a także obieg zgromadzonych informacji w firmie. Poprzez szereg dostępnych modułów M-Files łączy się z innymi systemami i repozytoriami w sposób umożliwiający natychmiastowe wyszukiwanie potrzebnych informacji, a to wszystko z jednego centralnego miejsca.

Nie musisz zastanawiać się dłużej, gdzie szukać informacji. Wszystko dostępne jest z poziomu jednego interfejsu użytkownika w M-Files.

Praca zdalna z M-Files - Office

Integracje M-Files

Dobra komunikacja pomiędzy pracownikami i sprawny przepływ informacji jest podstawą dobrego zarządzania w firmie. Wiele biur wyposażona jest w popularne programy do obsługi maili czy przesyłania dokumentów. Dzięki M-files zintegrujesz wszystkie te programy dla jeszcze łatwiejszego korzystania z zasobów firmy.

M-Files integruje się m.in.:

 • z platformami Microsoft, w tym:
  • Office 365
  • SharePoint
  • Teams
  • Outlook
 • Google G Suite,
 • Salesforce,
 • SAP,
 • AutoCAD, AutoCAD LT oraz Autodesk.

Co więcej, dzięki M-Files unikniesz tworzenia duplikatów dokumentów podczas pracy w grupie. W ustawieniach programu możesz nadać pracownikom lub współpracownikom różne poziomy uprawnień tak,  by chronić dane wrażliwe, lub informacje poufne.

Dostęp do informacji z różnych systemów (ERP, CRM, Dropbox, itp.) dzięki M-Files będzie możliwy bezpośrednio z Teams.

Praca zdalna z M-FIles - Teams

Korzyści płynące z wykorzystania systemu do zarządzania dokumentacją M-Files:

Dostęp do odpowiednich dokumentów dla wielu zespołów.

Dostęp do bieżących i starszych repozytoriów.

Automatyczne listy kontroli dostępu zgodne z zasadami bezpieczeństwa opartymi o metadane dokumentu.

Edycja dokumentów bezpośrednio z przyjaznych aplikacji Office.

Praca na zawsze aktualnych wersjach dokumentów.

Automatyczne ewidencjonowanie i archiwizacja.

Jesteś zainteresowany M-Files? Skontaktuj się z nami!