Webinarium – Popraw integrację i efektywność cyfrowego miejsca pracy

Zdaniem analityków Gartnera przyszłość to inteligentne zarządzanie informacją!

Organizacje dążą do poprawy konkurencyjności.

Kluczowe znaczenie w tym procesie ma aktualizacja i modernizacja sposobu zarządzania informacjami. Usprawnienie sposobu, w jaki informacje są przetwarzane, zarządzane i wykorzystywane w całej firmie, zapewnia bardziej produktywną i wydajną pracę oraz lepszą obsługę klienta.

M-Files jest liderem w dziedzinie inteligentnego zarządzania danymi. Pomaga organizacjom łączyć informacje w całym przedsiębiorstwie, niezależnie od tego, jakiego typu są, gdzie są przechowywane lub gdzie są wykorzystywane. To widok informacji 360 ° – dzięki któremu w dowolnym miejscu i czasie możesz korzystać z zebranych baz dokumentów w twojej firmie – prowadząc do maksymalnej wydajności.

Dołącz do tego seminarium internetowego, aby dowiedzieć się, w jaki sposób M-Files może pomóc Ci  uzyskać pełną widoczność dokumentów oraz kontrolę nad informacjami w twojej organizacji, dzięki czemu praca staje się zdecydowanie szybsza i łatwiejsza.

Obejrzyj webinar, aby dowiedzieć się jak M-Files może usprawnić twoją codzienną pracę integrując z sobą wiele innych wiodących systemów biznesowych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem!

 

W tym webinarium omówimy:

– W jaki sposób system wspomaga zarządzanie danymi i przyczynia się do poprawy konkurencyjności

– Z jakimi innymi systemami biznesowymi system współpracuje

 

Prezentacja systemu na żywo odkrywa bogatą funkcjonalność:

– Inteligentne opisywanie dokumentów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

– Możliwość łatwego przeglądania danych z różnych systemów z poziomu jednego przyjaznego interfejsu

– Prezentacja dodatkowych interfejsów M-Files do Salesforce i MS Teams